fbpx

Czujemy odpowiedzialność za Twój sukces

Wszystko co warto wiedzieć o startsoft

Dostarczamy rozwiązania IT wspierające zarządzanie organizacją: produkcji, zamówień i rozliczeń posiłków w firmach cateringowych, placówkach edukacyjnych, biurach i zakładach pracy.
Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które zrewolucjonizowały usługi cateringowe.

Cztery kroki do zrozumienia standardów startsoft

 • Doświadczenie

  Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu zarówno w branży IT jak i w dziedzinach związanych z obszarem edukacji, gastronomii, finansów składa się na unikalną jakość aplikacji oferowanych przez firmę startsoft.

 • Wszechstronność

  Zapewniamy wielotorowe wsparcie wszystkim Klientom korzystającym z aplikacji oferowanych przez startsoft.

 • Innowacyjność

  Systemy informatyczne oferowane przez startsoft są wypadkową oczekiwań naszych Klientów i rozwiązań, które cały czas ulepszamy. Dzięki temu aplikacje startsoft umożliwiają zarówno zarządzanie firmą cateringową jak i w przypadku odbiorcy składanie zamówień i korzystanie z systemów przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych.

 • Przystępność

  Oprogramowania oferowane przez startsoft z założenia mają być proste i intuicyjne w obsłudze, tak aby użytkownicy w krótkim czasie mogli korzystać z pełnej gamy możliwości jakie dostarczają systemy. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować się do oczekiwań naszych Klientow.

Jeśli to co robimy jest Ci potrzebne

skontaktuj się z nami