fbpx
Pewni swojego sukcesu

StartSoft - co nas cechuje?

Doświadczenie

Na wieloletnie doświadczenie StartSoft składa się połączenie pracy ekspertów branży IT z praktykami ze świata edukacji i gastronomii. Wszelkie działania są skrupulatnie planowane oraz oparte na bogatej wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników.

Wszechstronność

Zapewniamy wielotorowe wsparcie dla placówek edukacyjnych. Działamy na wielu płaszczyznach, dzięki temu możliwe jest profilowanie działalności, zgodne z potrzebami klientów.

Innowacyjność

Nasze systemy informatyczne są wynikiem oczekiwań oraz problemów, które sami dostrzegamy na co dzień. Aplikacje StartSoft to jedyne w swoim rodzaju rozwiązania umożliwiające zarządzanie firmą cateringową, czy placówką edukacyjną z poziomu telefonu komórkowego.

Przystępność

Nasze oprogramowania z założenia mają być proste i intuicyjne w obsłudze aby użytkownicy w krótkim czasie mogli korzystać z pełnej gamy możliwości. Proponujemy rozwiązania szyte na miarę. Wszystko po to, by jak najlepiej dostosować się do profilu działalności naszych Klientów.

Kariera w StartSofty

Jeśli to co robimy jest bliskie Twojemu sercu skontaktuj się z nami

Aplikacje StartSoft, jak są tworzone?

Kilka lat temu dostrzegliśmy problem związany z dostarczaniem posiłków do szkoły przez firmę cateringową. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku stworzyliśmy platformę zamówień dającą możliwości większe niż do tej pory. Tak powstał nasz macierzysty projekt dla placówek edukacyjnych StartEdu. Po jego niekwestionowanym sukcesie, idąc za ciosem i korzystając z dotychczasowego doświadczenia, stworzyliśmy następne rozwiązania umożliwiające lepsze zarządzanie zamówień usługami cateringowymi w kolejnych obszarach biznesu.
Obecnie łączymy świat gastronomii z edukacją, korporacjami, zakładami pracy i halami produkcyjnymi. Nasze oprogramowanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość i potrzeba zbiorowego żywienia.